Autor Wątek: już nie wiadomo o co chodzi :( (przeniesione z "Co robie źle? - czyli temat zbiorczy dla początkując  (Przeczytany 42158 razy)

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Bosz aż 3 strony naprodukowaliście xD, dziś jadę odwieźć kolejnego kotka ( bo ostatnio ojciec 3szt z rowu wyjął ) i już dla 2jga znaleźliśmy dom, opłaciliśmy im weterynarza oraz cały kompletny pierwszy przegląd gwarancyjny :), pewnie znowu coś Chlapnę jak wczoraj to sobie zostawię to do poczytania na wieczór xD, ale już widzę, po 2 postach na krzyż, że merytoryka tak jak ja z nim pisałem xD, czyli grochem o ścianę :].

I ten słynny kontr argument  '' wasze argumenty do mnie nie docierają " nie ważne dlaczego i czy są słuszne , brak kontr argumentu i wygodne zdanie  xD.


ps. o fuck xD zanim to wysłałem doszły nowe 4 odpowiedzi xD


pzdr. Łukasz 
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Balrog spójrz na broń jaka leży na tej sarnie czy co to za zwierzaczek jest i powiedz mi od kiedy w Polsce dopuszcza się polować z bronią krótką.

http://www.knieja.pl/galeria_new.php?k=7&s=1#19

zaraz wyszukam więcej

http://www.elaboracja.pl/forum/viewtopic.php?t=1078

moge tak bez końca bo bardzo sie ten pan promuje

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514

Moja wypowiedź na FB była niepotrzebna
Pozatym kilka razy pisałem że zdjęcie nie pochodzi z polski co może nawet Łukasz potwierdzić chyba że woli nie


Tak napisał to parę razy, nie zaprzeczam, ale też mimo tego jak były akcje z kotem postrzelonym, jak i inne zdjęcia z mysliwymi nie ważne czy w pl to Balrogu wybacz PODSYCAŁEŚ do nienawiści tak, że hohoho, jadąc po bandzie jak np z Sochą mimo że gość polował w legalny sposób.

To że PRAWDA z kotem z USA wyszła najaw po jakimś czasie, to nie przeszkadzało ci to wcześniej siać nienawiści, i obrażać całe grupy ludzi nie potwierdzonymi zdjęciami, sprytnie zmanipulowanymi na potrzeby fanpejdzu na FB, jak i po to żeby wywyłać u mas społacznych iste dantejskie odruchy, i panię na buzi,  nie tylko z tym nieszczęsnym kotem ale i innymi nie potwierdzonymi zdarzeniami, tego kota nawet na stronę swojego stowarzyszenia wrzuciliście, manipulując faktami jak wcześniej, zniknęła dopiero potem jak prawda wyszła najaw, niestety twoje/wasze metody walki z PROMILEM problemów w myślistwie polega na czystej manipulaci, faktami, zdjęciami, wyzywaniem myśliwych od pedofilów, impotentów, psychopatów, skórwysynów ( oj mogę tak wymieniać długo jakich epitetów używałeś i używali ludzie podsycani przez te manipulacyjne fotki...  Jest  to przykre i chore zarazem jak jakaś grupa ludzi twojego pokroju w większości hipokrytów kupując mięso jak to Piotrek napisał w białych rękawiczkach, odgraża i beszta z błotem CAŁE rzesze ludzi łącznie z prawnie ściganymi zarzutami jak np pedofilia, tylko po to żeby przy swoim kotlecie poczuć się dumnym obrońcą zwierząt ...


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf

I ten słynny kontr argument  '' wasze argumenty do mnie nie docierają " nie ważne dlaczego i czy są słuszne , brak kontr argumentu i wygodne zdanie  xD.


Dla tego ręce trochę opadają, mi już się nie chcę.
Może Paweł w końcu ujrzy jakieś światełko w tunelu i pewne sprawy rozpatrzy bardziej wnikliwie, może zmieni swoje podejście do reszty prawdziwych myśliwych. Tego życzę.
zapalony łucznik

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Balrog spójrz na broń jaka leży na tej sarnie czy co to za zwierzaczek jest i powiedz mi od kiedy w Polsce dopuszcza się polować z bronią krótką.

http://www.knieja.pl/galeria_new.php?k=7&s=1#19

zaraz wyszukam więcej

http://www.elaboracja.pl/forum/viewtopic.php?t=1078

moge tak bez końca bo bardzo sie ten pan promuje

A teraz sobie poczytaj jak reszta myśliwych odniosła się do pomysłu polowania z broni krótkiej.
Ale ty jak zwykle nie widzisz i oceniasz po raz enty WSZYSTKICH.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Łukasz trochę przesadzasz na temat pedofilii nie zabrałem głosu
na temat tego postrzelonego kota ze strzałą napisałem parę postów nad tobą że to był wypadek i że zdjęcie nie pochodzi z polski
Teraz ty manipulujesz i wykorzystujesz fakt niechęci do mojej osoby

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Balrog spójrz na broń jaka leży na tej sarnie czy co to za zwierzaczek jest i powiedz mi od kiedy w Polsce dopuszcza się polować z bronią krótką.

http://www.knieja.pl/galeria_new.php?k=7&s=1#19

zaraz wyszukam więcej

http://www.elaboracja.pl/forum/viewtopic.php?t=1078

moge tak bez końca bo bardzo sie ten pan promuje

A teraz sobie poczytaj jak reszta myśliwych odniosła się do pomysłu polowania z broni krótkiej.
Ale ty jak zwykle nie widzisz i oceniasz po raz enty WSZYSTKICH.

Nie mówię że wszyscy myśliwi to popaprańcy
Ale nie miałem okazji poznać normalnych tylko jak na razie same oszołomy

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Łukasz trochę przesadzasz na temat pedofilii nie zabrałem głosu
na temat tego postrzelonego kota ze strzałą napisałem parę postów nad tobą że to był wypadek i że zdjęcie nie pochodzi z polski
Teraz ty manipulujesz i wykorzystujesz fakt niechęci do mojej osoby


wybacz ZANIIM się dowiedziałeś, że BYŁ to wypadek jechałeś po bandzie i mi na PW, jakie to skurwysyny, lista morderców na PZŁ itp itd, zanim się dowiedziałeś ze to wypadek, również zamieściliście fotki kotka na swoim animalsowym FB, więc nie mów, że manipuluje czymś bo byłi jak było, w kontekscie pedofila itp napisałem  zacytuje sam siebie z wcześniejszego mojego postu "Jest  to przykre i chore zarazem jak jakaś grupa ludzi twojego pokroju w większości hipokrytów kupując mięso jak to Piotrek napisał w białych rękawiczkach, odgraża i beszta z błotem CAŁE rzesze ludzi łącznie z prawnie ściganymi zarzutami jak np pedofilia, tylko po to żeby przy swoim kotlecie poczuć się dumnym obrońcą zwierząt ... " ,   nie odniosłem się tutaj do ciebie personalnie a do osób manipulującymi faktami i fotkami, nie napisałem też, że nie mam nie chęci do twojej osoby. Nawet to, że na już zamkniętym FB napisałeś, żę fotka z kotem to wypadek na nikim nie zrobiło to wrażenia, bo ładnie wygląda biedny kotek, łatka zostałą już dawno DOPIĘTA i twój post został zlany ciepłym moczem, a jazda toczyła się dalej, bo tak łatwo zasiać ziarno nienawiści w społeczeństwie, że już potem nie wiadomo o co chodzi, a nawet jak ktoś sprostuje to i tak każdy ma to w dupie bo JEST AKCJA przeciw polowaniom z łukiem bo ZOBACZCIE CO BY BYŁO GDYBY to był wasz kot, pies i DAWAJ z koksem jazda bez trzymanki, i lecą chuje kurwy na prawo i lewo,,,,, zobacz, że chłopaki wałkują ten temat z tobą dokładnie w taki sposób jak ja na FB, i mam cichą nadzieję, że coś ci się przestawi w głowie  i stwierdzisz, że może jednak WARTO się nad tym zastanowić.


Zgoda, że chcesz żeby zabijano zwierzeta z możliwie najmniejszym cierpieniem, ale uwierz, że w ubojniach po przez błedy ludzi dużo wiecej zwierząt jednego dnia ginie w cierpieniach ( pomijam życie w cierpieniu ), niż myśliwi POSTRZELĄ rocznie ....



pzdr. Łukasz
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2013, 05:25:59 pm wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Krystian

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 104


Jednak niepotrzebnie zawiesili ten pobór
no tak , przez dwa lata nie trza było myśleć...

fangel

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 118


Jednak niepotrzebnie zawiesili ten pobór
no tak , przez dwa lata nie trza było myśleć...

 ;D ;D ;D ;D
Pozdrawiam Marcin Sadyś

SF Forged+ 25"
SF ELITE F/F 42lbs 70"
celownik SF Velocity Carbon Pro
button SF Forged
podstawka SF Elite
Cartel Alu/Carbon przód, Carbon boki
Carbon One 600, PowerFlight 500

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533


Jednak niepotrzebnie zawiesili ten pobór
no tak , przez dwa lata nie trza było myśleć...

Wręcz odwrotnie z wojskową dewizą " masz łeb i ch.. to kombinuj "

Krystian

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 104


Jednak niepotrzebnie zawiesili ten pobór
no tak , przez dwa lata nie trza było myśleć...

Wręcz odwrotnie z wojskową dewizą " masz łeb i ch.. to kombinuj "
Ale przede wszystkim ...salutuj!!! i wykonuj!!!  ;)

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533


Jednak niepotrzebnie zawiesili ten pobór
no tak , przez dwa lata nie trza było myśleć...

Wręcz odwrotnie z wojskową dewizą " masz łeb i ch.. to kombinuj "
Ale przede wszystkim ...salutuj!!! i wykonuj!!!  ;)

Obawiam się że kombinowania było więcej
Pozatym ja nie miałem tak wesoło jak szeregowi
Miałem pod sobą drużynę i było ciągle pisać jakiś plankonspekt i inne pierdoły

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
A to znacie, pamiętacie?
"W cywilu psa nie miał ,a ....... kolegów szuka"  ;D

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
wojsku :P