Autor Wątek: już nie wiadomo o co chodzi :( (przeniesione z "Co robie źle? - czyli temat zbiorczy dla początkując  (Przeczytany 42150 razy)

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf


O wojsku.. to robi się ciekawie.. no w końcu Hydepark ożył. ;D
zapalony łucznik

Szumak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Keep Calm and Kill Spider
    • UKS Morświn
W wojsku nie ma kolegów, tylko twarze znajome ;)
Riser: Hoyt Formula Excel Pro 25"
Limbs: Hoyt Formula Carbon 720 68" 38#
Shibuya Button DX
Decut Nova Arrow Rest
Spigarelli Carbon 30 Sight with Shibuya Sight Pin Fiber Optic
Cartel Carbon Stabilizer
Easton Carbon One 730 28"

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
wojsku :P
może tak, może nie

Napewno tylko nie kolegów a kumpli szuka
Oczywiście, że jeśli w wojsku to kumpli. Ale ja napisałem .... kolegów  ::)

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
wojsku :P
może tak, może nie

Napewno tylko nie kolegów a kumpli szuka
Oczywiście, że jeśli w wojsku to kumpli. Ale ja napisałem .... kolegów  ::)

no to nie wiem

Wilk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40

Dobiegły mnie słuchy, że ktoś: " wyszukał listę członków na stronie PBA i forum gazety pomorskiej w dziale miasta Rypin założył wątek "nienawidzę myśliwych" zamieszczając wewnątrz nasze nazwiska z ostrzeżeniem, że oni chcą polować z łukiem. Jak dla mnie i pozostałych to czyste nawoływanie do samosądu."


Dzięki Piotr za przypomnienie.

Wątek nawoływał do samosądu a ty też w nim uczestniczyłeś po stronie "Nienawidzących" na szczęście mamy bardziej ogarniętych mieszkańców, którzy w tak małym mieście mają lepszy kontakt z naturą niż ci z za ekranów swoich komputerów w wielkim mieście i szybko postawili kontrę.

W całym PBA Rypin jest tylko jeden Myśliwy PZŁ dodatkowo z uprawnieniami IBEP/EBEP (to ja) oraz jeden stażysta PZŁ, ale oczywiście nie przeszkadzało to nikomu wrzucić wszystkich do jednego wora i zamieścić listę na stronie bez najmniejszej weryfikacji.

Nie mówiąc już o tym że wszyscy zostali zrównani z tymi myśliwymi którzy są przestępcami i nadużywają posiadanych uprawnień.

Ciekawi mnie też jedno w wątku CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO Balrog napisał:

« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:05:20 pm »

nigdzie nie życzyłem śmierci drugiej osobie
jedynie co napisałem gościowi to to by się ustawił pod tarczą i sprawdził jaka jest różnica w oberwaniu z broni palnej i łuku, a potem by opisał swoje wrażenia

To właśnie napisałeś na forum gazety pomorskiem w dziale Rypin i to właśnie MI zaproponowałeś bym ustawił się pod tarczą, jednak gdy opisałem wrażenia jakie miały osoby postrzelone jakoś nie chciałeś już nic odpisać, ale mniejsza o to.

Bardzo mnie zastanawia jak trafiłeś na ten wątek i  to forum tyczące się tak małego i zapomnianego miasta jakim jest Rypin? Przy głębi internetu to porównywalne z szukaniem igły w stogu siana, iście niesamowity zbieg okoliczności?

Tylko czy to na pewno przypadek czy celowe działanie?

A i ku jasności aby nie było że chowam się za nickiem nazywam się Andrzej Kowalski Prezes PBA Rypin.

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Wątek nawoływał do samosądu a ty też w nim uczestniczyłeś po stronie "Nienawidzących" na szczęście mamy bardziej ogarniętych mieszkańców, którzy w tak małym mieście mają lepszy kontakt z naturą niż ci z za ekranów swoich komputerów w wielkim mieście i szybko postawili kontrę.
W wielkim mieście mieszkam od 3 miesięcy
wcześniej mieszkałem w Sopocie i kontakt z naturą mam spory


W całym PBA Rypin jest tylko jeden Myśliwy PZŁ dodatkowo z uprawnieniami IBEP/EBEP (to ja) oraz jeden stażysta PZŁ, ale oczywiście nie przeszkadzało to nikomu wrzucić wszystkich do jednego wora i zamieścić listę na stronie bez najmniejszej weryfikacji.
Prawda jest taka że nie znam normalnych myśliwych a znam paru
A co chwila słyszę o akcjach typu postrzały itp.


Nie mówiąc już o tym że wszyscy zostali zrównani z tymi myśliwymi którzy są przestępcami i nadużywają posiadanych uprawnień.

To zacznijcie z nimi walczyć, zrobić coś by tak was nie postrzegano
łapcie kłusowników, dawajcie przykład, przestańcie walić do wszystkiego co sie rusza !!
Przecież można wdrożyć ogólne zasady, ale z tego co wiem to szukacie luk w prawie by dalej bawić sie w strzelanie do psów, kotów i innej zwierzyny

Ciekawi mnie też jedno w wątku CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO Balrog napisał:

« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:05:20 pm »

nigdzie nie życzyłem śmierci drugiej osobie
jedynie co napisałem gościowi to to by się ustawił pod tarczą i sprawdził jaka jest różnica w oberwaniu z broni palnej i łuku, a potem by opisał swoje wrażenia

Ale czy ja mówiłem by cie zabić wręcz przeciwnie bo chciałem znać opinię, a by ją poznać postrzelony musiałby żyć
 
To właśnie napisałeś na forum gazety pomorskiem w dziale Rypin i to właśnie MI zaproponowałeś bym ustawił się pod tarczą, jednak gdy opisałem wrażenia jakie miały osoby postrzelone jakoś nie chciałeś już nic odpisać, ale mniejsza o to.

Bo nie zaglądałem tam już, przeczytałem napisałem i tyle


Bardzo mnie zastanawia jak trafiłeś na ten wątek i  to forum tyczące się tak małego i zapomnianego miasta jakim jest Rypin? Przy głębi internetu to porównywalne z szukaniem igły w stogu siana, iście niesamowity zbieg okoliczności?
Przez profil Nienawidzę myśliwych

Tylko czy to na pewno przypadek czy celowe działanie?
W sumie nie przypadek, bo wlazłem na stronę Nienawidzę myśliwych i tam znalazłem odnośnik


pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
uuu.. to nieładnie Paweł..
BRUŹDZISZ zwyczajnie porządnym chłopakom, a sam wpieprzasz schabowe i zwiesz się zagorzałym obrońcą.
Jesteś NIEPOWAŻNY.

Pewnie ten argument do Ciebie nie dociera, ale ok.
Jak zależy Ci tylko na AKCJI, to może przebranżowisz się ja jakiś inny kontrowersyjny temat??

Tą stronę na facebook-u powinni zamknąć.. taki syf, że szkoda gadać. MANIPULUJĄ INFORMACJĄ, OGŁUPIAJĄ GŁUPIĄ CZĘŚĆ NASZEGO SPOŁECZEŃSTWA.

Ludzie Przeciw Myśliwym https://www.facebook.com/pages/Ludzie-Przeciw-My%C5%9Bliwym/325356154277382



I już smarują, aż miło..  ;D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=335039446642386&set=a.325360064276991.1073741828.325356154277382&type=1&theater

Okazuje się temat z Austrii. CO ZA BZDURA. ZWYCZAJNY EKOTERRORYZM.

http://www.krone.at/Oesterreich/Suedsteirer_jagt_Nachbarskatze_aus_Hass_Pfeil_in_Kopf-Mucki_durchbohrt-Story-226192

zapalony łucznik

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
balrog: Prawda jest taka że nie znam normalnych myśliwych a znam paru
A co chwila słyszę o akcjach typu postrzały itp.


Kapitalnie, że ZNASZ paru to ci daje SZEROKI obraz o myślistwie w Polsce i na Świecie !! grunt to mocne podstawy !!

Balrog: To zacznijcie z nimi walczyć, zrobić coś by tak was nie postrzegano
łapcie kłusowników, dawajcie przykład, przestańcie walić do wszystkiego co sie rusza !!
Przecież można wdrożyć ogólne zasady, ale z tego co wiem to szukacie luk w prawie by dalej bawić sie w strzelanie do psów, kotów i innej zwierzyny


Tak jak wyżej ZANSZ PARU muśliwych ale wiesz, że całe ich rzesze wynajmują rzesze prawników i szukają LUK w prawie !!, i jedynym który chce walczyć ze strzelaniem do nich jesteś ty i ludzie twojego pokroju. Nie ma niestety w Polsce samosądów społecznych, zielone oszołomy też nie mogą strzelać niestety do myśłiwych .... Mało tego od tego są organy ścigania a nie myśliwi, to tak jakby kierowcy z polski i świata MIELI się zebrać i zatrzymywać ludzi i szukać tych pijanych ZASTANÓW się czasem chociaż 30s zanim jakąś absurdalną bzdurę znowu będziesz klepał....

I KTO ICH tak postrzega ?? powiem ci kto TY i twoje kółko wzajemnej adoracji, które po przez czystą chamską i perfindą MANIPULACJE, siejecie nienawiść, gracie na emocjach, i obrażacie CAŁE grupy społeczne za jednostkowe przypadki  powtórzę bo do ciebie to nie dociera CAŁE !!, jednocześnie nie przeszkadza ci ZA CAŁE społeczeństwo napisać ŻE TAK WAS POSTRZEGAJĄ !!, jesteś tak obłudnie skrzywiony, że aż rzygać się chce ....

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=519676851435986&set=a.144224288981246.31562.141706069233068&type=1&theater

tutaj DALEJ portale pokroju WIELKICH ZIELONYCH szerzą manipulację i KŁAMSTWO pod publiczkę zbierania kasy i 1% na swoje CUDOWNE działanie posługując się WŁASNIE ludźmi twojego pokroju ... Napiszę tak jak ty ZRÓBCIE COŚ Z NIMI i Z TOBĄ, ŻEBY LUDZIE TAK WAS NIE POSTRZEGALI i teraz powinieneś wyruszyć na krucjatę po swoich po bratańcach i PROSTOWAĆ to zakłamanie skoro wg ciebie myśliwi powinni to robić, tym czasem podjudzasz razem z nimi !! !!!

Darz bór...
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 10:01:02 am wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=519676851435986&set=a.144224288981246.31562.141706069233068&type=1&theater

tutaj DALEJ portale pokroju WIELKICH ZIELONYCH szerzą manipulację i KŁAMSTWO pod publiczkę zbierania kasy i 1% na swoje CUDOWNE działanie posługując się WŁASNIE ludźmi twojego pokroju ... Napiszę tak jak ty ZRÓBCIE COŚ Z NIMI i Z TOBĄ, ŻEBY LUDZIE TAK WAS NIE POSTRZEGALI i teraz powinieneś wyruszyć na krucjatę po swoich po bratańcach i PROSTOWAĆ to zakłamanie skoro wg ciebie myśliwi powinni to robić, tym czasem podjudzasz razem z nimi !! !!!

I zobacz mój wpis z 13 września o 13:05

« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 10:09:36 am wysłana przez BALROG »

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Panie i co z tego, :) zobacz NASTĘPNY komentarz po swoim który też tam wkleiłeś :) każdy ma w dupie wyjaśnienia kogokolwiek, każdy widzi zmanipulowaną fotkę i już STARCZY, dopisek że łucznicy będą zabijać i już, wszyscy za wszystkich wszystko wiedzą :) nie raz tam wklejano informację źródłowe, tym czasem DALEJ to wisi na ich stronie i nikt nie czytał praktycznie wyjaśnień, raz zasiane ziarno i nienawiść jest potem praktycznie nie wytępialna !!, i ponawiam prośbę skoro piszesz do myśliwych WEŹCIE COŚ z nimi zróbcie, to WEŹ TY COŚ z NIMI ( swoimi ekoterrorystami ) zrób, na ich stronie temat z postrzelonym kotem tym drugim TEŻ dalej wisi BALROG bierz kolegów z tego waszego OTOANIMAL czy jak to tam się zwie i ZRÓBCIE PORZĄDEK !!!!


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Panie i co z tego, :) zobacz NASTĘPNY komentarz po swoim który też tam wkleiłeś :)

Zobacz że mój komentarz jest ostatni i nie było już więcej po nim
A ten komentarz pod moim jest wcześniejszy
Czyli jednak zakończyłem rozmowę bo od 13 września po moim komentarzu nie pojawił sie żaden nowy

yokai

  • Gość
Ooo oprawa graficzna jak w "fun page-u" nienawidzę myśliwych.
Czyżby mutacja - metamorfoza - ewolucja ?
Swoją drogą ciekawa nazwa "Ludzie Przeciw Myśliwym", dla założyciela z założenia myśliwy ludziem nie jest.

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Tak samo jak wypowiedziałem się na temat włażenie podczas polowania na linie strzału
Też to skrytykowałem
Nie zawsze pisze jak oszołom i jeśli widzę jawną manipulację to o tym piszę
Ale tego ty nie widzisz