Autor Wątek: już nie wiadomo o co chodzi :( (przeniesione z "Co robie źle? - czyli temat zbiorczy dla początkując  (Przeczytany 42030 razy)

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
uuu.. to nieładnie Paweł..
BRUŹDZISZ zwyczajnie porządnym chłopakom, a sam wpieprzasz schabowe i zwiesz się zagorzałym obrońcą.
Jesteś NIEPOWAŻNY.

Nie Piotrze, zachęciłem do badania naukowego nic więcej nie napisałem

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Nie widzę towich postów tam WCALE bo nie wygodnie ci było jak komentowałem sprawy w tematach gdzie ty popuszczałeś z pobratańcami wolę fantazji na całe grupy społeczne, więc nie mogę tam za bardzo ciebie zobaczyć bo dla mnie tam nie istniejesz.

natomiast zobacz JAK DZIAŁAJĄ ludzie twojego pokroju



Ich nie obchodzi, że to manipulacja, ta miła pani z ruskim nickiem pisze wyraźnie "Czy to ważne czy kot jest polski czy zagraniczny? Ważne jest to, że na całym świecie są takie ludzkie ścierwa z którymi trzeba walczyć."

Nie ważne :) ważne żeby biznes nienawiści się kręcił a propaganda zrobi resztę, jak czytamy dalej jej wypowiedzie " DOSTAJEMY RELACJE Z CAŁEJ POLSKI ŻE KURSANCI POTEM ĆWICZĄ NA ZWIERZĘTACH DOMOWYCH." - o nic ponad to mi nie chodzi. Wyłącznie o reagowanie tych licznych świadków rzekomych zdarzeń.."

GDZIE I KTO dostaje te zawiadomienia Z CAŁEJ POLSKI :), Potem jakiś gość pisze " Bartosz Małażewski Każdego myśliwego trzeba zastrzelić tą samą bronią jaką sam poluje. Śmierć za śmierć. Zwierzęta są chodowane na miesą. Odłowy można wykonywać bardziej humanitarnie, niż za pomocą zakompleksionego grubasa z łukiem lub strzelbą... "

i co z tego że ktos tam ze 15x dał wyjaśnienia ?? machina kręci się dalej w najlepsze !! bo tak jest cool wygodnie, i publika się cieszy bo jeden z drugim napiszę, zabić myśliwych, to skurwysyny padalce pedofile impotenci no jadą po bandzie razem z tobą ....  Rozumiem, że to taki swoisty PIAR zielonych instytucji :)

Darz bór :) kurde podoba mi się to pozdrowienie na koniec coraz bardziej :)
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Tak samo jak wypowiedziałem się na temat włażenie podczas polowania na linie strzału
Też to skrytykowałem
Nie zawsze pisze jak oszołom i jeśli widzę jawną manipulację to o tym piszę
Ale tego ty nie widzisz

ale ty nie czaisz, że ta manipulacja jest TAK silna, że każdy ma to w dupie ?? lud jest prosty, od zalania dziejów ci mądrzy po przez najprostsze ludzkie potrzeby jak i strach kontrolowali i manipulowali MASAMI tu jest dokładnie to samo tylko takie XXI wieczne :). I BALROG nie masz napisać zdania które KAŻDY tam ma w dupie masz wyruszyć na krucjatę i ZROBIĆ Z TYM COŚ !!, tak jak każesz to robić myśliwym, potem proponuję wysłać petycję do 20mln kierowców, albo najlepiej się spotkać z nimi, żeby ŁAPALI tych co przejadą KOTA albo lisa !!, albo jeżdżą po pijaku........ Prawko masz to w myśl twoich idiotycznych argumentów masz krew na rękach wszystkich ofiar pijanych kierowców BO SAM JEŹDZISZ a odpowiedzialność w twoim rozumieniu najlepiej jakby była ZBIOROWA...

Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Widzisz łukasz mówisz że ja generalizuje a robisz dokładnie to samo
Nie namawiam nikogo do mordowania innych osób bo uważam że żadnej żywej istoty nie powinno sie mordować

sami myśliwi też wypisują teksty w stylu
Cytuj
Wiec na chłopski rozum albo ludziom potrzebny jest dobry psychiatra albo ustawić pod ścianę i ,,,,,,,,,, .

Chyba że chciał pogłaskać kogoś pod ścianą

Wilk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Mieszkałeś w Sopocie czyli też w wielkim mieście a ja całe życie na wsi i to przez większość czasu wciaż obcując ze zwierzętami na hodowli, tej samej hodowli, która później trafiła na stoły ludzi z miast tak jak u Ciebie :)

Powiem więcej, kiedyś wyrzuciłem myśliwych chcących polować na mojej ziemii ale z czasem zacząłem zgłębiać wiedzę na temat dzikiej zwierzyny i tematem łowiectwa i wierz co w pokorze przyłączyłem się do myśliwych.

Piszesz:
"To zacznijcie z nimi walczyć, zrobić coś by tak was nie postrzegano
łapcie kłusowników, dawajcie przykład, przestańcie walić do wszystkiego co sie rusza !!
Przecież można wdrożyć ogólne zasady, ale z tego co wiem to szukacie luk w prawie by dalej bawić sie w strzelanie do psów, kotów i innej zwierzyny"

A skąd wiesz że tego nie robimy?
Myśliwi walczą z kłusownikami a także wykluczają między sobą tych, którzy nadużywają swoich uprawnień. Mojemu opiekunowi z czasu stażu kilka krotnie zaświszczała nad głową kula kiedy ścigał po lesie kłusownika, podobnie miał kolega z zaprzyjaźnionego koła.
Co do zdziczałych psów i kotów, bardzo dobrze że zabronione tego myśliwych nie jesteśmy hyclami, jednak kiedy mysliwi strzelali do zdziczałych psów było znacznie mniej przypadków napaści na dzikie zwierzęta a przede wszystkim ludzi.

Wielokrotnie na zmianę z rodzeństwem odprowadzałem ich dzieci na autobus do szkoły bo po okolicy biegały bezpańskie psy atakując je w drodze do i z przystanku. Ale tego w mieście nie doświadczysz a tych przykładów jest całe mnóstwo i wciąż narastają.

Skoro to nie przypadek, czyli celowo wziąłeś udział w wątku mającym na celu szkalowanie moich łuczników.
ciekaw jestem bardzo co byś chciał im powiedzieć skoro większość z nich to łuczniczy sportowi a nie "żądni krwi mordercy z łukami"


A Twój screena z FB to porażka, jak widzisz nikt nie czyta sprostowań liczy się pierwszy obraz i manipulacja.

Im większą krzywdę pokażę tym więcej kasy zbiorę.
Zwłaszcza gdy komendantem straży dla zwierząt jest człowiek z wyrokiem za działąlność przestępczą z kasą
http://www.rp.pl/artykul/599873.html

A skurwiel sam wywalił psa z balkonu.

Szumak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Keep Calm and Kill Spider
    • UKS Morświn
Nie, no w Sopocie jest dużo zieleni, widziałem też borsuka!!! Wcześniej nawet nie byłem świadom, że żyją w naszym kraju ;)

Panie i co z tego, :) zobacz NASTĘPNY komentarz po swoim który też tam wkleiłeś :)

Zobacz że mój komentarz jest ostatni i nie było już więcej po nim
A ten komentarz pod moim jest wcześniejszy
Czyli jednak zakończyłem rozmowę bo od 13 września po moim komentarzu nie pojawił sie żaden nowy
Ale zobaczcie na licznik i daty udostępnień - zawarte tam "rewelacje" rozchodzą się w najlepsze pocztą pantoflową.

Riser: Hoyt Formula Excel Pro 25"
Limbs: Hoyt Formula Carbon 720 68" 38#
Shibuya Button DX
Decut Nova Arrow Rest
Spigarelli Carbon 30 Sight with Shibuya Sight Pin Fiber Optic
Cartel Carbon Stabilizer
Easton Carbon One 730 28"

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Mieszkałeś w Sopocie czyli też w wielkim mieście a ja całe życie na wsi i to przez większość czasu wciaż obcując ze zwierzętami na hodowli, tej samej hodowli, która później trafiła na stoły ludzi z miast tak jak u Ciebie :)

Zawsze chciałem mieszkać na wsi, ale spędzałem tam tylko wakacje i wszystkie wolne przerwy
I tego zadroszczę

Powiem więcej, kiedyś wyrzuciłem myśliwych chcących polować na mojej ziemii ale z czasem zacząłem zgłębiać wiedzę na temat dzikiej zwierzyny i tematem łowiectwa i wierz co w pokorze przyłączyłem się do myśliwych.

Zobacz wcześniej że ja nie jestem całkiem przeciw myśliwym
Chciałbym tylko, co podkreślałem wiele razy aby nie dochodziło do bezzasadnego cierpienia, krzywdzenia i znęcania

Piszesz:
"To zacznijcie z nimi walczyć, zrobić coś by tak was nie postrzegano
łapcie kłusowników, dawajcie przykład, przestańcie walić do wszystkiego co sie rusza !!
Przecież można wdrożyć ogólne zasady, ale z tego co wiem to szukacie luk w prawie by dalej bawić sie w strzelanie do psów, kotów i innej zwierzyny"

A skąd wiesz że tego nie robimy?
Myśliwi walczą z kłusownikami a także wykluczają między sobą tych, którzy nadużywają swoich uprawnień. Mojemu opiekunowi z czasu stażu kilka krotnie zaświszczała nad głową kula kiedy ścigał po lesie kłusownika, podobnie miał kolega z zaprzyjaźnionego koła.

Nie jestem jasnowidzem skąd mam wiedzieć, takie rzeczy trzeba nagłasniać

Co do zdziczałych psów i kotów, bardzo dobrze że zabronione tego myśliwych nie jesteśmy hyclami, jednak kiedy mysliwi strzelali do zdziczałych psów było znacznie mniej przypadków napaści na dzikie zwierzęta a przede wszystkim ludzi.

Wielokrotnie na zmianę z rodzeństwem odprowadzałem ich dzieci na autobus do szkoły bo po okolicy biegały bezpańskie psy atakując je w drodze do i z przystanku. Ale tego w mieście nie doświadczysz a tych przykładów jest całe mnóstwo i wciąż narastają.
Takie psy powinno się wyłapywać bo to poważny problem a w ostateczności i w momencie zagrożenia odstrzelić
Ale czemu strzela się do psów w kagańcach i przebywających blisko opiekunów
jak mniemam myśliwy musi umieć obserwować
nasłać straż miejską niech ukara właściciela, jak zrobi zwierzynie krzywdę to tak dowalić by wiedział właściciel jak słono to kosztuje
i nagłaśniać takie sprawy

Skoro to nie przypadek, czyli celowo wziąłeś udział w wątku mającym na celu szkalowanie moich łuczników.
ciekaw jestem bardzo co byś chciał im powiedzieć skoro większość z nich to łuczniczy sportowi a nie "żądni krwi mordercy z łukami"

Wilk, na nikogo nie najechałem chodziło mi tylko oto skąd możecie wiedzieć jaka jest różnica bólu,
przecież nikt nie podstawił specjalnie zadka na postrzał wpierw z broni palnej a potem z łuku by to sprawdzić



A Twój screena z FB to porażka, jak widzisz nikt nie czyta sprostowań liczy się pierwszy obraz i manipulacja.

Im większą krzywdę pokażę tym więcej kasy zbiorę.
Zwłaszcza gdy komendantem straży dla zwierząt jest człowiek z wyrokiem za działąlność przestępczą z kasą
http://www.rp.pl/artykul/599873.html

A skurwiel sam wywalił psa z balkonu.

Niestety też uważam że ten pan nie powinien prowadzić tej organizacji
I mam takie same zdanie
Ale nie popierałem go tylko napisałem że to nie działo sie w polsce i że był to wypadek
czyli jednak nie jestem całkiem nastawiony tylko na nagonkę każdym możliwym sposobem

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Nie, no w Sopocie jest dużo zieleni, widziałem też borsuka!!! Wcześniej nawet nie byłem świadom, że żyją w naszym kraju ;)

Są lisy, zające, sarny, dziki

Mieszkałem na brodwinie
Nieraz spotykałem idąc o 4 do pracy zające pasące się na trawnikach
widok lisa to normalka to samo dotyczy się saren, kun tam też dostatek
A dziki no cóż tego tam w zatrzęsienie chodzą całymi watahami i nikt do nich nie strzela

I jedno jest pewne
Brakuje mi tego bo w warszawie nie widuje się takich zwierząt
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 11:05:26 am wysłana przez BALROG »

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Widzisz łukasz mówisz że ja generalizuje a robisz dokładnie to samo
Nie namawiam nikogo do mordowania innych osób bo uważam że żadnej żywej istoty nie powinno sie mordować

sami myśliwi też wypisują teksty w stylu
Cytuj
Wiec na chłopski rozum albo ludziom potrzebny jest dobry psychiatra albo ustawić pod ścianę i ,,,,,,,,,, .

Chyba że chciał pogłaskać kogoś pod ścianą

Widzisz skoro do ciebie nie docierają NORMALNE argumenty to używam TWOICH, no chyba że twoje metody i argumenty nie docierają też do ciebie, to już nie wiem jak do ciebie pisac ...


ps. naprawdę nie dostrzegłeś swego rodzaju IRONII i SARKAZMU w tamtych postach ???
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Wilk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
"Chciałbym tylko, co podkreślałem wiele razy aby nie dochodziło do bezzasadnego cierpienia, krzywdzenia i znęcania "

I tu się z Tobą w pełni zgadzam. Dlatego jako narzędzie polowania chciałbym używać łuku.

"Nie jestem jasnowidzem skąd mam wiedzieć, takie rzeczy trzeba nagłaśniać"

Akcje z takich udanych schwytań kłusowników opisywane są w prasie łowieckiej ale tego praktycznie nikt poza myśliwymi nie czyta.
A jak nagłaśniać inaczej, w naszym kraju z predkością światłą rozprzestrzeniają się tylko złe wiadomości, tylko te mają chwytliwość i tylko te widać najbardziej w mediach o czym świadczą wspominane strony z FB.
Ale nikt nie napiszę że mysliwi wyciągali z bagien łosie czy jelenie, albo sami ryzykując własnym życiem ratowali jelenie pod którymi pękł lód kiedy przechodziły przez rzekę. Tego już nikt nie rozgłosi.

"Takie psy powinno się wyłapywać bo to poważny problem a w ostateczności i w momencie zagrożenia odstrzelić "
Nie, nie odstrzelić - daleki jestem aby karać psy za głupotę właścicieli, a zadawanie śmierci nigdy nie jest przyjemne, takimi problemami powinny zając się gminy ale one wolą nic nie robić aż dojdzie do tragedii, a wtedy znów padnie pytanie, gdzie są myśliwi przecież oni powinni.... i tak koło się zamyka.

A czemu strzelają do psów w kagańcach? jeśli szedł obok właściciela to takiemu myśliwemu, który strzelał powinno dożywotnio zabronić posiadania broni i takich właśnie ludzi zwalczamy ale ciężko jest czasem coś udowodnić.
Gorzej jeśli właściciel spuścił psa ze smyczy aby ten poganiał sarny sądząc mylnie że w kagańcu nie zrobi im krzywdy.

"nasłać straż miejską niech ukara właściciela," to raczej nie możliwe na wsi zwłaszcza z bezpańskimi psami o lesie już nie wspominając

ps. A jaka jest różnica bólu? - już dawno temu to udowodniono badaniami a i miałem okazję rozmawiać z ludźmi którzy przeżyli postrzał

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533


i cześć opisu jaka mie powaliła

Cytuj
Wizyta u weta obowiązkowa, kilka ruchów igłą i po sprawie.

Bardzo przykro, gdy pies wykonuje bardzo ciężką prace, a pokot jest zerowy.

Dobrze e te na forum pojawi się ktoś normalny

Cytuj
ten wygląd psa - to masakra.
Chcecie norowań , a zamieszczacie takie zdjęcia.Przecież każdy wrażliwy człowiek będzie przeciwnikiem tej metody polowań , po obejrzeniu jak może wyglądać pies.
Zwierzyna w norze nie jest warta takiego poświęcenia.
DB

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=248810488602105&set=a.243964779086676.1073741828.243952892421198&type=1&theater

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Proponuje ponowne zgłaszanie do FB profilu "Ludzie Przeciw Myśliwym" - jest to czysta kopia "Nienawidzę Myśliwych"

https://www.facebook.com/pages/Ludzie-Przeciw-My%C5%9Bliwym/325356154277382?fref=ts

Za kłamstwa i działanie na szkodę naszego środowiska.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо


Jednak niepotrzebnie zawiesili ten pobór
no tak , przez dwa lata nie trza było myśleć...

Od myślenia są przełożeni, wojak od wykonywania. Uczyło to pokory i dyscypliny. Czego teraz uczy się banda rurkowców? Jakoś po tych latach w wojsku nie poczułem że mogę odpoczać od myślenia ale czasy inne i nie dziwie się że podejście do bandy debili z łapanki było takie a nie inne bo powiedzmy mądry do wojska nie szedł bo był na tyle kumaty że się z niego wykręcił albo szli tacy którzy chcieli sie spróbować czy wręcz czuli potrzebe wojskowych trudów. Teraz ludzi co roku widze wielu którym sie jednak nie chciało kombinować w wojsku i krzyczeli "jeb... biede" wychodząc za brame a teraz oni zarabiają grosze a ja w ciepłym pomieszczeniu siede w fotelu ze słuchawkami zarabiając 3k.
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
...a Myśliwi zabijają dla sportu, zabawy i zaspokojenia swojej żądzy mordu
Nie patrzą czy zwierze chronione czy też nie
Nie ważne czy to kot czy pies ważne że może zabić...

 :o.... :) :D ;D....
bez komentarza, bo autor w sąsiednim wątku przeprosił za całokształt,
więc puszczamy w niepamięć.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 02:41:39 pm wysłana przez Piotr Kociołek »
Anarchy, Conquest Apex 8

Szumak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Keep Calm and Kill Spider
    • UKS Morświn
...Jakoś po tych latach w wojsku nie poczułem że mogę odpoczać od myślenia ale czasy inne i nie dziwie się że podejście do bandy debili z łapanki było takie a nie inne bo powiedzmy mądry do wojska nie szedł bo był na tyle kumaty że się z niego wykręcił...

Seba, nie porównuj specjalistów rozpoznania i walki radioelektronicznej oraz łącznościowców ze zmechem, kickerami i pozostałymi "zielonymi" bo to się ma nijak do siebie. W Twojej formacji nie potrzeba ludzi, których jedyną pasją jest fizyka, tam trzeba jeszcze myśleć  ;D
Riser: Hoyt Formula Excel Pro 25"
Limbs: Hoyt Formula Carbon 720 68" 38#
Shibuya Button DX
Decut Nova Arrow Rest
Spigarelli Carbon 30 Sight with Shibuya Sight Pin Fiber Optic
Cartel Carbon Stabilizer
Easton Carbon One 730 28"