Autor Wątek: już nie wiadomo o co chodzi :( (przeniesione z "Co robie źle? - czyli temat zbiorczy dla początkując  (Przeczytany 42259 razy)

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Tak specjalnie, może zainteresujesz się myślistwem i ocieplisz w sobie wizerunek myśliwego.
zapalony łucznik

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
A ja się dziwię, jak można wcinać mięso i walczyć z myśliwymi.. i mówić, że nienawidzi się ich za to że zabijają, w obrazie stereotypowym.. ;D

Chodzi o sposób zabijania, bardzo bym chciał by był jak najszybszy bez zbędnego cierpienia
czy to tak trudno pojąć
sam też wolałbym umrzeć szybko niż być ćwiartowanym po mału

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
W końcu dokładasz się do całej machiny myśliwskiej w postaci łuku myśliwskiego który nabyłeś. BEAR dzięki m.in. twojej kasie zbuduje kolejne łuki z których będą zabijane zwierzęta...
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
W końcu dokładasz się do całej machiny myśliwskiej w postaci łuku myśliwskiego który nabyłeś. BEAR dzięki m.in. twojej kasie zbuduje kolejne łuki z których będą zabijane zwierzęta...

Może i tak ale każda firma buduje łuki do polowania
a mój łuk nie zazna krwi i tyle

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Gdzie ta wrogość z mojej strony się pytam??? To po pierwsze..

Po drugie, wymyślono broń palną, z wiarą że, szybko uśmierca.
zapalony łucznik

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
To jak sobie Balrogu wyobrażasz uśmiercenie tysięcy lisów, które wbrew temu co twierdzisz wcale nie są na wyginięciu, a wręcz przeciwnie trzeba je odstrzelić bo zagrażają innej zwierzynie i wchodzą do miast? W jaki sposób, jak nie z broni palnej? Tylko bardzo proszę bez pozwoleń na każdą sztukę bo to śmieszne.

No tak ty byś je zostawił w spokoju przecież taki lis to zwierzę - zatem wg twojego światopoglądu jest ważniejszy niż człowiek... Co z tego że roznosi wściekliznę...
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2013, 03:42:16 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Jak chcesz się przyczynić, to walcz z potwierdzonymi przypadkami nadużyć krajowych myśliwych.. ale, nie przez akcje społeczne i byle jaki materiał PROMOCYJNY.. tylko za pomocą pozwów.
I opieraj się na prawie.. a, finały takich wygranych spraw obwieszczaj na świat.. jako dumę. 

Bo karmić nienawiścią społeczeństwo, to nie jest dobra metoda.
Powiem, tak.. pójście na łatwiznę, podsycanie nienawiści.. i robienie pod górę 95% normalnym ludziom.
zapalony łucznik

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Gdzie ta wrogość z mojej strony się pytam??? To po pierwsze..
Z tą wrogością to tak tylko napisałem bo chciałem cie wyczuć

Po drugie, wymyślono broń palną, z wiarą że, szybko uśmierca.


Oki ale nie robią tego osoby odpowiednie
Czemy Strzelają do psów kotów
czemu używają do treningu zwierząt domowych
sory ale sami sobie niszczą wizerunek

Jaco jeszcze jedno to nie łuk strzela i zabija tylko człowiek !!!
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2013, 03:42:49 pm wysłana przez BALROG »

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Jak chcesz się przyczynić, to walcz z potwierdzonymi przypadkami nadużyć krajowych myśliwych.. ale, nie przez akcje społeczne i byle jaki materiał PROMOCYJNY.. tylko za pomocą pozwów.
I opieraj się na prawie.. a, finały takich wygranych spraw obwieszczaj na świat.. jako dumę. 

Bo karmić nienawiścią społeczeństwo, to nie jest dobra metoda.
Powiem, tak.. pójście na łatwiznę, podsycanie nienawiści.. i robienie pod górę 95% normalnym ludziom.

Tak też będę robił
Moja wypowiedź na FB była niepotrzebna
Pozatym kilka razy pisałem że zdjęcie nie pochodzi z polski co może nawet Łukasz potwierdzić chyba że woli nie

W jaki sposób, jak nie z broni palnej? Tylko bardzo proszę bez pozwoleń na każdą sztukę bo to śmieszne.

Dokładnie w taki sposób

yokai

  • Gość
Wybaczcie ale uśmiałam się do łez



Gdzie w Polsce występują na wolności szopy pracze?

Opanujcie się odrobinkę, obowiązkowo spotkajcie w realnym świecie na wymianę poglądów, internet daje nam możliwość strasznych manipulacji i bycia głuchym na argumenty.

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf

Gdzie ta wrogość z mojej strony się pytam??? To po pierwsze..
Z tą wrogością to tak tylko napisałem bo chciałem cie wyczuć


I co wyczułeś mnie  ;D..

To walcz z tymi zwyrodnialcami, ale konkretnie z tymi potwierdzonymi dowodami.. i nie innym.
I żadnymi z Rosyji sowieckiej lub jej podobnej.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2013, 03:45:14 pm wysłana przez Piotr Pietraszun »
zapalony łucznik

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Gdzie w Polsce występują na wolności szopy pracze?

Opanujcie się odrobinkę, obowiązkowo spotkajcie w realnym świecie na wymianę poglądów, internet daje nam możliwość strasznych manipulacji i bycia głuchym na argumenty.

szopy owszem nie występują w Polsce
ale to zdjęcie jest z polski
ile to dziecko ma lat ??

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Wydawanie pojedyńczych zezwoleń na odstrzał każdego lisa z osobna to pomysł tak idiotyczny że aż niedorzeczny.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


yokai

  • Gość
Balrog spójrz na broń jaka leży na tej sarnie czy co to za zwierzaczek jest i powiedz mi od kiedy w Polsce dopuszcza się polować z bronią krótką.

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Wydawanie pojedyńczych zezwoleń na odstrzał każdego lisa z osobna to pomysł tak idiotyczny że aż niedorzeczny.

Nie mówię na jednego czy dwa  ale ograniczyć ilość maksymalną w sezonie ( teraz niema limitów bo tego nikt nie kontroluje )
żeby nie doszło do tego że w pewnym momencie okaże się że to gatunek zagrożony
wtedy pojada po myśliwych